1980 yılında  faaliyetlerine başlayan Yıldız Boncuk, sektöründe nazar boncuğu imalatı, bijuteri ve malzemelerinin satışı konusunda faaliyet göstermektedir…

Günümüzde İstanbul Eminönü’nde bulunan iki adet showroom ile toptan ve perakende satışlarla müşterilerinin taleplerini karşılar iken, kurumsal satışlar ve depo operasyonlarının yapıldığı İstanbul Beyoğlu’nda bulunan merkez ofisimizle müşterilerine kapsamlı bir şekilde yardımcı olmaktadır.

Küçük bir el atölyesi ile başladığımız ticaret hayatında sizlerin verdiği destekle perakende satış, toptan satış ve e-ticaret imkanlarıyla tüm isteklerinize ulaşmaya çalışmaktayız.

Bugüne kadar ürettiğimiz nazar boncuklarının şuan evinizde, işyerinizde olduğunu bilmek bizlere ayrı bir gurur vermektedir. İşte sizlerden aldığımız bu gururla yolumuza daha istekli bir şekilde devam etmekteyiz.

Yıldız Boncuk ©

1980 yılında küçük bir atölye ile hayatına başlayan Yıldız Boncuk, bugün kendi imalatı olan nazar boncukları ve diğer bijuteri malzemelerini, Yunanistan, Fransa, Kanada, Meksika, Brezilya, İsrail, Mısır ve Amerika gibi dünyanın çeşitli ülkelerine ulaştırmanın gururunu yaşıyor…

İletişim Bilgilerimiz

Merkez:

Halıcıoğlu mah. Abdüsselam sk. No:7/11A Beyoğlu – İSTANBUL / TÜRKİYE

tel & fax: +90 212 369 81 57 email: info@boncukpazari.com

Showroom 1:

Tahtakale mah. Tahtakale cd. Bodrum Kat No:14 D:114 Eminönü – İSTANBUL / TÜRKİYE

Showroom 2:

Tahtakale mah. Tahtakale cd. Zemin Kat: No:14 D:2 Eminönü – İSTANBUL / TÜRKİYE