Ürünler hakkında

Doğal taşlar orijinal midir?

Evet, sitemizde satılan tüm doğal taş ürünler orijinaldir. Sadece gökkuşağı renklerinde olan taşlarda boyar madde bulunmaktadır.

Metal malzemelerin kaplamasının sağlığa etkisi var mıdır?

Metal malzemelerde sağlıya zararlı olmayan free-nikel kaplama kullanılmaktadır. Alerjik bir etkisi yoktur.

Doğal taşlar dışarıya boyar madde verir mi?

Uzun süreli kullanımlarda, fazla ter, güneş ve deniz suyu gibi etkenlerde nadir olarak boya verebilir.

Ürünlerin menşei neresidir?

Bazı ürünler yerli üretim olup bazı ürünler ise bölgemizde bulunmadığından ithal edilmiştir.

Bileklik ve tesbih gibi modellerin aynılarından yüksek miktarda satış yapılıyor m?

Doğal taş kullanılan bileklik ve tesbih modellerinde, taşların yapısı gereği bir ürün diğeriyle aynı olmamaktadır. Bu sebeple alacağınız her ürün boyut ve renk alanında ufak farklılıklar gösterebilmektedir.

Siparişlerim ve İadelerim

Ürünlerin siparişi verdim, ne zaman elime ulaşır?

Siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir. Normal şartlarda, yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, kayıtlı mail adresinize gönderilen e-mailden sonraki ilk 3 iş günü içerisinde, kargoya teslim edilir. Saat 15:00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün, Cuma günü 15:00’dan sonra verilen siparişler ise Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

Ürünlerin siparişi verdim, ancak hala elime ulaşmadı?

Siparişlerinizin içeriği, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı il’e göre değişiklik gösterebilir. Siparişiniz belirtilen teslimat süresi içerisinde elinize ulaşmadıysa tarafımıza mail & telefon yoluyla ulaşmanız gerekmektedir.

Aldığım ürünlerin iade koşulları nelerdir?

Evet, sitemizde satılan tüm doğal taş ürünler orijinaldir. Sadece gökkuşağı renklerinde olan taşlarda boyar madde bulunmaktadır.Siparişinizin size ulaştığı günden itibaren 15 gün içerisinde ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte iade formunu eksiksiz doldurarak MNG Kargo ile aşağıda belirtilen adresimize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. MNG Kargo haricinden yapılacak karşı ödemeli gönderiler teslim alınmayacaktır.

İade adresimiz: Yıldız Boncuk San ve Tic Ltd Şti – Halıcıoğlu mah. Abdüsselam sk. No : 7/11A Beyoğlu İstanbul

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde yapılacaktır. Taksitli ödemelerde geri ödemeler bankalar tarafından taksitlendirilerek yapılmaktadır. Değerli taşlardan yapılmış kişisel kullanım ürünlerinde iade değişim  yapılmamaktadır. Diğer ürünlerde ürünün tekrar satışa sunulmasını engelleyecek şekilde tarafımıza iade edilmesi halinde (paketi açılmış, ürün bütünlüğü bozulmuş, kişiye özel kullanımı engellenmiş) iade talebiniz kabul edilmeyecektir.