Boncuk Pazarı®, uzun yıllardır müşterilerine takı malzemeleri, cam, metal ve plastik boncuklar, doğal taş, ip, misina, bijuteri malzemeleri vb. bir çok alanda toptan fiyatına en uygun fiyatlar ile perakende online satış yapan bir kuruluştur.

Günlük ziyaretçi sayısı binleri geçen Boncuk Pazarı, tecrübesini ve müşteri ağını sizlerin kullanımı için açma yolunda yeni bir hedef belirledi. Bu hedef doğrultusunda herkes bir satıcı olabilecek! Bunun anlamı, ister evde özel takı tasarlamış olabilirsiniz veya bir işletmeniz olup takı, boncuk malzemeleri satıyor olabilirsiniz. İşte sizin için Türkiye’nin her yerinden müşteriler ile buluşabileceğimiz ve ürünlerinizi satabileceğiniz bir alan haline gelecek.

İlk aşamada talep toplama işlemine başlıyoruz. Aşağıdaki formdan istenen kısa bilgileri paylaşmanız durumunda, gelecekte bu site üzerinden yepyeni müşterileriniz olacak ve siz de bir satıcı olacaksınız.

Yapmanız gerekenler çok basit, İsim, Soyisim, telefon, eposta adresi, yaptığınız çalışmalar hakkında bilgi ve örnek bir resmi ile başvuruda bulunmak.

Birinci talep toplama süreci bittikten sonra çalışma detayları ve hizmet sözleşmelerini tarafınız ile paylaşılacak ve kullanımınız için bir panel sahibi olacaksınız.

Diğer sorularınız için aşağıdaki soru cevap bölümüne bakabilir veya her zaman için sağ alt köşede bulunan Bize Yazın bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Boncuk Pazarı®

Siz de günde binlerce, ayda 20bin üzerinde ziyaretçisi bulunan Boncuk Pazarı’nda ürünlerinizi satmak ister misiniz?

Tek yapmanız gereken aşağıdan “Ön Başvuru Formu”‘nu doldurun. Yapılacak inceleme sonrası tarafınıza bilgi verilecektir…

Soru & Cevap

(Aşağıda bir çok konuda sorunuza cevap bulabileceğinizi umuyoruz, eğer burada olmayan bir sorunuz var ise sağ aşağıdaki Bize Yazın formunu kullanabilirsiniz)

Satıcı olmak ne demektir?

Boncuk Pazarı’nda satıcı olduğunuzda ürünleriniz boncukpazari.com adresinde yayınlanır, doğrudan müşteriler ürünlerinizi satın alabilir ve sizde bu sayede bir iş sahibi gibi kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

Satıcı olmak için ne yapmak gerekiyor?

Şimdilik tek yapmanız gereken aşağıdaki “Satıcı Ön Başvuru Formu”‘nu doldurmak. Toplanan talepler incelenecek ve tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Satıcı olmak için ne kadar süre talep toplanacak?

Birinci aşamada yaklaşık 1 ay talep toplama süreci olacaktır.

Ne zaman satıcı olurum?

Ön talep toplama işlemi bittikten sonra süreç analiz edilecek ve size cevap verilecektir. Başvurunuzdan itibaren net bir cevabı 30 iş günü içerisinde alabilirsiniz.

Neler satabilirim?

Sitemiz takı malzemeleri ve boncuk ürünleri üzerine kurulmuş temelleri olan, takı, aksesuar ve bunları oluşturan malzemelerin satışı için hizmet sunmaktadır.

Ürünlerinizin lisans sahibiyseniz veya lisanssız bir ürün ise sitemizde satabilirsiniz. El yapımı, kişisel geliştirdiğiniz tüm malzemelerin satışı yapılabilir.

Ör: kolyeler, bileklikler, broşlar, talı işlemeler, el yapımı örgüler, bereler  veya doğrudan bu ürünleri oluşturan malzemeler, hammaddeler vb.

Sistem nasıl çalışacak?

Satış yapmak istediğiniz ürün onaylanıp boncukpazari.com adresinde satışa çıktıktan sonra bir müşteri ürünü satın aldığında, size bilgilendirme mesajı gider. Siz de ürünü müşteriye kargoladığınızda ve müşterinin onayı alındıktan sonra belirlenen koşullar* çerçevesinde ödemeniz banka hesabınıza yapılır.

* satış koşulları, komisyon bedelleri, faturalandırma konuları iş sözleşme çerçevesinde satıcı ile ayrı belirlenir.

Başvurumu yaptım şimdi ne yapmam gerekiyor?

Başvurunuzu yaptıktan sonra inceleme süreci başlar. İnceleme sonrası tarafınıza e-posta ile sonuçlar için dönüş yapılır.

Başvurumu yaptım ama vazgeçmek istiyorum?

Başvurusunu yapan bir satıcı adayı, ister başvuru süreci olsun, ister çalışmaya başladıktan sonra olsun, bilgilendirme yaptığı taktirde 15gün içinde ilişkisini kesebilir.

Sonrasında tekrar satıcı olmak için başvuruda bulunursa tekrar değerlendirme süreci başlar.

Satıcı Ön Başvuru Formu

(Talep toplama formudur, resmi bir başvuru yerine geçmez)

  Adınız Soyadınız*

  E-posta Adresiniz*

  Telefon Numaranız*

  Var ise web sayfanız veya instagram adresiniz

  İş Durumunuz*

  Çalışmalarınız Hakkında Detay Veriniz*

  Çalışmanız Hakkında Örnek Resim*

  * ile işaretli olan alanlar zorunludur.